• Vandaag besteld morgen in huis!
  • Gratis bezorgingen vanaf €20
  • Beste kwaliteit voor de laagste prijs
  • Placeholder8,6
    Kiyoh beoordelingen

    5000+ beoordelingen

    “Snelle levering, vriendelijk en deskundige ondersteuning. Goede kwaliteit paneel en thermostaat.”

Terug

2de pinksterdag zijn wij gesloten

QH Grid vloerverwarming kabel systeem van Quality Heating

Het nieuwe elektrische vloerverwarming systeem van Quality Heating heeft slechts een dikte van 4,5mm samen met de vloerverwarming kabel systeem. Zelfklevend en kan rechtsreeks op een bestaande tegelvloer

QH Grid vloerverwarming kabel systeem van Quality Heating

Ontwikkeld voor een energiezuinige en snelle opwarming. QH Grid is ook voor het tegengaan van scheuren in tegelvloeren en voor een gemakkelijke montage. 

Het nieuwe systeem van Quality Heating heeft slechts een dikte van 4,5mm samen met de vloerverwarming kabel systeem. De QH Grid is zelfklevend en kan rechtsreeks op een oude tegelvloer, betonnen, cementdek, houten ondervloer of op de ISO-64 isolatie platen worden geplaatst. Tegels kunnen direct op het QH Grid systeem worden aangebracht met tegellijm. Uiteraard kan het ook worden geëgaliseerd.

Indien u het onderstaande systeemopbouw aanhoudt heeft u een maximaleDCM-PRO vloerverwarming van Warmupe warmteverlies van 4%!

  • ISO-64 isolatie platen 6,10,20 of 30mm. Optioneel.
  • QH Grid 4,5mm met kabel systeem
  • Tegels als vloerafwerking of andere vloerafwerking i.c.m. egaline.

 

 

Vergelijk producten Verwijder alle producten

You can compare a maximum of 3 products

    Hide compare box
    Quality Heating 9.2 / 10 - 492 Reviews @ Kiyoh
    Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »